İade Politikası

İNTERNET MAĞAZACILIĞI İADE POLİTİKASI

İade süreci; Alıcı, cayma hakkını 0850 305 36 00 nolu çağrı merkezimizi arayarak prosedürü başlatabilir.

İade talebinizi bize iletmenizden sonra, beyciftligikurbanlik.com olarak, burada belirttiğimiz iade koşul ve kurallarına uygunluğu değerlendirilip onaylanması halinde, kendi kuryelerimiz aracılığı ile iade alınır.

İade ettiğiniz ürünler, orijinal ambalaj ve kutusu, faturası ve sipariş numaranız ile birlikte ürünlerinizin, bize ulaşmasını takip eden 10 iş günü içinde, firmamıza yaptığınız ödeme kanalı ile iade işlemi gerçekleştirilir. Kredi kartınıza yapılan iade tutarının kartınıza yansıması, normal şartlar altında 3-5 iş günü sürmekte, ancak bazı durumlarda bankaların işleyiş ya da prosedürlerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

HUSUSİ İADE KOŞULLARI

  1. İade edilmek istenilen ürünler, kesinlikle ürünün orijinal ambalajı ya da kutusu ile birlikte gönderilmesi zorunludur.
    2. Orijinal ambalajı yada kutusu bozulmuş, hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliği kalmamış, yeniden satılma kabiliyetini kaybetmiş durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.
    3. Kargo ile iade edilen ürünler; iade etmek istediğiniz ürün yada ürünler için beyciftligikurbanlik.com da yer alan iade formu eksiksiz doldurulmuş olmalı ve onay kodu kargo gönderisi esnasında belirtilmelidir.
    4. Çabuk bozulma özelliği bulunan soğuk zincir ile sevk edilmesi gereken ürünlerin iadesi söz konusu olduğunda, Ankara şehri dışındaki illerde bu ürünlerin iadesi alınamamakta olup, bu nedenle sipariş verirken bu tür ürünlerin iadesinin alınamayacağı hususu müşteri tarafından dikkate alınmalıdır.
  2. Satın aldığınız ürünlerin faturaları sadece elektronik ortamda oluşturulmakta ve e-posta adresinize otomatik olarak gönderilir. Mükellefiyetinize göre e-arşiv yada e-fatura otomatik olarak düzenlenmektedir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılmamaktadır. Firmanıza kesilen faturalarda iade söz konusu olduğunda, fatura kesilen firmanın, beyciftligikurbanlik.com’aiade faturası kesmesi gerekmektedir. Firmaların iade faturası kesmemesi durumunda iade işlemi sözkonusu olamamaktadır.

HASARLI VEYA AYIPLI ÜRÜNLERİN İADESİ

Teslim aldığınız siparişinizi teslim alırken, ambalajların eksiksiz ve sağlam olduğunu mutlaka kontrol ediniz

firmamıza geri gelmesinden sonra 5 iş günü içerisinde tekrar tarafınıza gönderimi sağlanacaktır. Bu durumda, müşterimizden ek bir nakliye veya ürün bedeli talep edilmeyecektir.

Teslim alma esnasında fark edilmeyerek teslim alınan hasarlı veya ayıplı ürünlerin iadesi için müşteri temsilcimiz, ürünün hasar, ziyan ya da ayıbını gösteren fotoğraflar iletmenizi talep edebilir. beyciftligikurbanlik.com tarafından yapılan değerlendirme sonrasında tüketici kaynaklı olmadığı tespit edilen ürünlerin değişim işlemi birebir yapılacaktır. Değişimi yapılacak olan ürünlerde yine normal iade sürecindeki işlemler yapılmalıdır.

 

EKSİK VEYA HATALI ÜRÜNLERİN İADESİ

Teslim aldığınız ürünlerde hatalıürün var ise, diğer ürünlerinizi teslim alarak, hatalıürünler için beyciftligikurbanlik.com adresinden bildirim yapmalı, hatalı ürünü kargoya vermelisiniz. Hatalı ürün yada ürünlerin tarafımıza ulaşmasından sonra, yapılan kontrol neticesinde tarafınıza faturanızda belirtilen ürün ücretsiz olarak gönderim yapılacaktır.

Ürün iade, İle ilgili tüm talepleriniz için, 0850 305 36 00 nolu telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.