Önemli Bilgiler

 • Neden beyciftligikurbanlik.com’u tercih etmeliyim ?
 • Online mağazamızda satışa sunduğumuz kurbanlıklar, daha en başta çiftliğimize gelmeden önce uzman veteriner kontrollerinden geçirilerek çiftliğimize nakledilirler. Daha sonra kurbanlıkların yetiştirilme sürecince beslenme ve sağlıkları devamlı kontrol edilerek, satışını yaptığımız kurbanlıklardan tüm müşterilerimizin tam memnuniyetinin sağlanması firmamızın politikası gereğidir.
 • Bu nedenle beyciftligikurbanlik.com’dan satın alacağınız kurbanlarınızı güvenle alabilir ve sağlıkla tüketebilirsiniz.
 • Alışveriş Yapabilmek İçin Üye Olmak Zorunlu mu ?
 • beyciftligikurbanlik.com’da üye olmadan, sepetinize dilediğiniz gibi ürünlerinizi atabilir, tüm ürünleri inceleyebilir, kampanya ve promosyonları görüntüleyebilirsiniz. En son alışverişinizi tamamlamak istediğinizde, üyelik işlemlerinizi tamamlamanız ve iletişim bilgilerinizi tanımlamanız gerekmektedir.
 • Nasıl Üye Olabilirim? 

 KAYIT OL EKRANINDAN üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı Bilgilerini girmek zorunlu mu / güvenli mi?

Uzaktan satış yöntemi ile çalışan sitemiz üzerinden satın aldığınız kurbanlıklarınızın ödemesini kredi kartı bilgilerinizi girmek istemiyorsanız, ödeme ekranında yer alan EFT/HAVALE yöntemlerini kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Cayma Hakkı Nedir?

SİPARİŞ VEREN/ALICI’nın herhangi bir gerekçe göstermeksizin veya cezai şart ödemeksizin, malın teslimine ilişkin sözleşmelerde malın teslim alındığı, diğer sözleşmelerde ise sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 14 gün içinde cayma hakkı bulunmaktadır. SİPARİŞ VEREN/ALICI sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içerisinde de cayma hakkını kullanabilir.

Cayma hakkının kullanılmasında SİPARİŞ VEREN/ALICI mesafeli satış sözleşmesi ekinde yer alan formu kullanabileceği gibi cayma kararını bildiren açık bir beyanda da bulunabilir.

SATICI, tüketicinin cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimin kendisine ulaştığı tarihten itibaren on dört gün içinde, varsa SİPARİŞ VEREN/ALICI’nın teslim masrafları da dahil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeleri SİPARİŞ VEREN/ALICI’nın ürünleri satın alırken kullandığı ödeme aracına uygun şekilde ve SİPARİŞ VEREN/ALICI’ya herhangi bir masraf veya yükümlülük getirmeden tek seferde iade edecektir.

SİPARİŞ VEREN/ALICI cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimi yönelttiği tarihten itibaren on dört gün içinde malı SATICI’ya ya da yetkilendirilmiş olduğu kişiye iade etmek zorundadır.

SİPARİŞ VEREN/ALICI aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz:

 1. Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve SATICI’nın kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmeler.
 2. SİPARİŞ VEREN/ALICI’nın istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.
 3. Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler.

  ağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler.

 1. Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler.
 2. Malın tesliminden sonra ambalajın açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.
 3. Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete, dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler.
 4. Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler.
 5. Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve SİPARİŞ VEREN/ALICI’ya anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler.
 6. Yiyecek ve içecek gibi günlük tüketim maddelerinin, satıcının düzenli teslimatları çerçevesinde tüketicinin meskenine veya işyerine gönderilmesi.

SİPARİŞVEREN/ALICI tarafından teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkansız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak SİPARİŞVEREN/ALICI kendi kusurundan kaynaklanan, malın değerindeki azalmayı SATICI’ya tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

 • Kurban Kolileri Nasıl Hazırlanıyor ?

Kurban kolileriniz, profesyonel ekibimiz tarafından entegre et tesisimizde hijyenik şartlar altında ve gıda mühendisleri kontrolünde hazırlanmaktadır.

 • Kurbanımı Nasıl İptal Edebilirim ?
 • Satın almış olduğunuz kurbanı iptal etmek istiyorsanız, buraya tıklayarak yada panelden hesabınıza giriş yaparak, siparişlerim alanından iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz ve 7 (yedi) gün içinde ödeme kanalınız ile yapmış olduğunuz ödemeniz tarafınıza ücret iadesi gerçekeştirilecektir. Kredi kartı ile ödeme yaptı iseniz, yapılan iade işlemlerinin hesbınıza yansıması bankanıza göre farklılıklar gösterebilir. Tarafımızdan yapılan iade işlemine dair bilgilendirme SMS’i gelecektir.

Siparişinizi iptal etmek için, 2020 yılı kurban bayramı olan 31/07/2020 tarihinden 10 günce yani 21/07/2020 tarihine kadardır. Bu tarihten sonra yapılacak iptal talepleri dikkate alınamamaktadır.

 • Hangi kredi kartları ile Ödeme Yapabilirim?

Tüm bankalara ait kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz. 

 • Kredi kartı ile taksit imkanı varmıdır ??

Tüm kredi kartlarınız ile 9 taksit imkanımızdan vade farkı ödemeden faydalanabilirsiniz.